Dveře a zárubně společnosti HSE, spol. s r.o.

Nekompromisní kvalita a dlouhá životnost

Ocelové dveře a zárubně společnosti HSE, spol. s r.o. jsou vyrobené z vysoce kvalitní oceli. Jsou univerzálně použitelné. Jednotlivé povrchy a komponenty vytvářejí architektonicky moderní dveřní prvky pro vaše nejvyšší nároky.

Produktové fotografie společnosti HSE, spol. s r.o.

Zárubně HSE

Jako významný výrobce zárubní v České republice máme desítky let zkušeností a rozsáhlých odborných znalostí. Naše silné stránky využíváme k tomu, abychom Vám mohli poskytnout stále lepší produkty prostřednictvím neustálých inovací a nabídnout tak správné řešení pro každý projekt.

Produktové fotografie společnosti HSE, spol. s r.o.

Dveře HSE

Ať už zvolíte jednokřídlé nebo dvoukřídlé, standardní nebo na míru. Dveře od firmy HSE otevírají řadu možností, jak přivést Vaše projekty k životu. Je to především vysoká funkčnost a kvalita, která odlišuje produkty HSE od konkurence.

Produktové fotografie společnosti HSE, spol. s r.o.

Zasklívací rámy HSE

Zasklívací rámy HSE naleznout využití v obytných budovách, kancelářích, zdravotnických zařízení, průmyslových halách nebo školách. Kombinací se systémem světlíkových zárubní vyřešíme i náročné požadavky architektů. Zajišťujeme řešení pro jednoduché i dvojité zasklení, izolační sklo a akustická zasklení. Na přání lze světlíky vybavit žaluzií.

Produktové fotografie společnosti HSE, spol. s r.o.

Protipožární uzávěry HSE

Protipožárním uzávěrem rozumíme sestavu protipožárních dveří zasazených do zárubně. V případě výrobků naší firmy se jedná o ocelové dveře a zárubně. Tvar a provedení protipožárních dveří, které jsou k nerozeznání od běžných dveřních křídel, umožňuje estetické a nenásilné začlenění těchto prvků do téměř všech druhů stavebních objektů.

Logo společnosti HSE, spol. s r.o.

Máte zájem o naše produkty a služby?

Potřebujete s čímkoliv poradit nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat, náš zkušený obchodní tým je tu právě pro Vás!