O FIRMĚ PRODUKTY SLUŽBY CENÍKY KONTAKTY REFERENCE
INDEX HOME KE STAŽENÍ NAPIŠTE NÁM
   
Zárubně
Zasklívací rámy
Dveře
Protipožární uzávěry >>
Výroba portálů

Protipožární Dveře HSE

Protipožární dveře jsou zkoušené jako protipožární uzávěr. Protipožárním uzávěrem rozumíme sestavu protipožárních dveří zasazených do zárubně. V případě výrobků naší firmy se jedná o výrobky HSE Humpolec, tedy o ocelové protipožární dveře a ocelové zárubně. Konstrukci dveřního křídla tvoří dva ocelové korpusy vylisované ze žárově pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,6 mm, případně 1 mm. Výplň dveřního křídla tvoří izolační ohnivzdorné desky. V místě zámku a závěsů jsou dveře zesíleny ocelovými výztuhami. Tvar a provedení protipožárních dveří, které jsou k nerozeznání od běžných dveřních křídel, umožňuje estetické a nenásilné začlenění těchto prvků do téměř všech druhů stavebních objektů. Protipožárních dveře je možné objednat s proskleným výřezem. Přesné rozměry proskleného pole a jeho umístění závisí na rozměrech dveřního křídla a stupně požadované protipožární odolnosti. Všechny protipožární uzávěry jsou zkoušeny v akreditovaných zkušebnách a mají potřebné certifikáty a atesty. Bližší technické informace Vám rádi zašleme na požádání.

Falcové
Bezfalcové
.........................................................................................................................................................................................................................
Objednávkový formulář ( PDF / XLS )
Vzor pro vyplnění objednávkového formuláře
.........................................................................................................................................................................................................................
Technické názvosloví k ZK dveřím
Normované rozměry pro falcové dveře dle ČSN
Normované rozměry pro bezfalcové dveře dle vnitropodnikové normy HSE, spol. s r. o.


Ukazky realizací

 

Ukazka ze zkušebny

Obecný popis

Protipožární uzávěry jsme schopni vyrobit i v nestandardních rozměrech a provedeních. Dveře dodáváme i ze žárově pozinkovaného ocelového plechu síly 1 mm. Na všechny dveřní křídla jsme schopní namontovat příslušenství jako např.:

   - Elektrické zámky,
   - samozavírače,
   - řadiče křídel,
   - bezpečnostní kování,
   - panikové kování,
   - EPS systémy.

Druh, provedení a dodávka dveřního příslušenství závisí na dohodě zákazníka s našimi pracovníky. Zvolený druh příslušenství musí mít protipožární atesty. Protipožární uzávěry se dodávají standardně bez zárubně. Dveře dodáváme bez kování, prosklené dveře dodáváme beze skla, pouze se zasklívacími lištami.


 


    zkušební verze
o firmě produkty služby ceníky kontakty reference