O FIRMĚ PRODUKTY SLUŽBY CENÍKY KONTAKTY REFERENCE
INDEX HOME KE STAŽENÍ NAPIŠTE NÁM
   
Zárubně
Zasklívací rámy
Dveře
Protipožární uzávěry
Výroba portálů

Zárubně HSE

Zasklívací rámy HSE

Jsou vyráběny z kvalitního žárově pozinkovaného plechu dle DIN 59232 o síle 1,45mm. Profilování je prováděno na numericky řízených ohraňovacích lisech, čímž je zaručena vysoká rozměrová přesnost. Závěsové kapsy jsou bodově přivařené a ve standardním provedení mají nosnost 40 kg na jednu kapsu.

   
Zasklívací rámy, zárubně s nadsvětlíkem a zárubně s postranním se vyrábějí pro jednoduché i dvojité zasklení, izolační sklo a akustická zasklení. Na přání lze světlíky vybavit žaluzií.
 

Dveře HSE

Výroba portálů

ZK - dveře jsou vyrobeny ve tvaru klasických vnitřních dřevěných dveří. Konstrukci dveřního křídla tvoří dva ocelové korpusy vylisované ze žárově pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,6 mm. Výplň dveřního křídla tvoří papírová voština zasazená do dřevěného pomocného rámu.
Pozinkovaná vrstva vnějšího pláště ZK-protipožárních dveří zaručuje nejen vysokou antikorozní ochranu, ale umožňuje provedení téměř všech povrchových úprav.

   

Portály vyrábíme z profilů firmy JANSEN. Různorodost profilů vyřeší i náročné požadavky architektů. Z profilů můžeme sestavit stěny s dveřmi, otvíravými okny, prosklené stěny apod. Variant použití je neomezené množství a omezením je pouze Vaše fantazie. Profily se vyrábějí i v protipožárním provedení. Nepožární i protipožární

 

Protipožární uzávěry HSE

Protipožárním uzávěrem rozumíme sestavu protipožárních dveří zasazených do zárubně. V případě výrobků naší firmy se jedná o ocelové dveře a zárubně. Konstrukci dveřního křídla tvoří dva ocelové korpusy vylisované ze žárově pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,6 mm. Výplň dveřního křídla tvoří izolační ohnivzdorné desky. Zámek a závěsy jsou zesíleny ocelovými výztuhami. Tvar a provedení protipožárních dveří, které jsou k nerozeznání od běžných dveřních křídel, umožňuje estetické a nenásilné začlenění těchto prvků do téměř všech druhů stavebních objektů. Protipožárních dveře je možné objednat s proskleným výřezem. Přesné rozměry proskleného pole a jeho umístění závisí na rozměrech dveřního křídla a stupně požadované protipožární odolnosti. Bližší technické informace naleznete dále na internetových stránkách nebo je Vám rádi zašleme na požádání.

 

 


    zkušební verze
o firmě produkty služby ceníky kontakty reference