O FIRMĚ PRODUKTY SLUŽBY CENÍKY KONTAKTY REFERENCE
INDEX HOME KE STAŽENÍ NAPIŠTE NÁM

INFORMACE O FIRMĚ

GDPR

 

Historie firmy

Firma HSE, spol. s r. o. Humpolec byla založena v únoru roku 1992 na místě bývalé Strojní traktorové stanice Humpolec a od té doby úspěšně působí na českém trhu. Firma byla založena německou právnickou osobou (firma BBE Briloner Bauerzeungnisse GmbH & Co) a fyzickou osobou (pan U. Marsch). V roce 2002 byl prodán desetiprocentní podíl rakouské firmě Novoferm GmbH.

Při vzniku firmy odcházela veškerá produkce do Německa k mateřské firmě. Po marketingovém průzkumu se následně začaly dveře a zárubně dodávat i na český trh, kde si našly své místo v objektech, jako jsou banky, hotely, nákupní střediska a nebo jiné reprezentativní budovy. Současně s pronikáním na český trh firma pronikla i na rakouské trhy. Zde si našla partnery v podobě velkoobchodů se stavebním materiálem, kam dodává nemalou část své produkce. Část produkce se dodává i na ostatní trhy, jako je Maďarsko, Polsko.

bývalý areál současný areál letecký pohled letecký pohled hala - zárubně vjezd do areálu
bývalý areál současný areál letecký pohled letecký pohled hala - zárubně vjezd do areálu

Současnost firmy

V současnosti se z malé firmy s původními 15 zaměstnanci stala středně velká firma se 150 zaměstnanci, pracujících ve dvousměnném provozu. Firma je zavedená na českém trhu a silnou pozici má i na trhu rakouském. Přes rakouského spolupodílníka vyváží firma své výrobky do celé Evropy.

Sídlo firmy, výrobní prostory, doprava

Firma sídlí ve městě Humpolec, které leží na středu dálnice D1 mezi Prahou a Brnem. Má tak ideální polohu pro vývoz svých výrobků jak do ČR tak do Rakouska.

Dopravu zajišťujeme svými nákladními automobily. Firma vlastní 5 kamionů a využívá služeb soukromých autodopravců. Výrobky je možné vyzvednout osobně přímo ve výrobním podniku. Při kusové výrobě je možné produkty zaslat i sběrnými službami (Toptrans, PPD apod.) a nebo lze způsob dopravy dohodnout s pracovníky odbytu. Mapu města s vyznačenou firmou HSE, spol. s r. o. najdete ZDE.

    doprava doprava    
    doprava doprava        zkušební verze
o firmě produkty služby ceníky kontakty reference