O FIRMĚ PRODUKTY SLUŽBY CENÍKY KONTAKTY REFERENCE
INDEX HOME KE STAŽENÍ NAPIŠTE NÁM

VÍTÁME VÁS NA DOMOVSKÉ STRÁNCE FIRMY HSE

 
 

Děkujeme, že jste zavítali na domovské stránky firmy HSE, spol. s r. o. Humpolec, která se zabývá výrobou ocelových stavebních dílů a podobných výrobků z oceli. Firma sídlí ve městě Humpolec, které leží na Českomoravské vrchovině.

Firma se zabývá výrobou zárubní, dveří, okenních rámů a protipožárních uzávěrů z kvalitního žárově pozinkovaného plechu. Zárubně se vyrábějí v provedení jak do sádrokartonových příček tak do klasického zdiva. Standardní rozměry zárubní vyrábíme dle ČSN, DIN,    Ö-NORM, ale vyrábíme i atypické ocelové zárubně různých šířek a výšek. Široký program profilů a kotevních systémů řeší téměř každou situaci na stavbě. V oblasti dveří HSE, Humpolec vyrábí dveře vnitřní, průmyslové, prosklené vchodové dveřní sestavy, dělící stěny a bezpečností dveře.

Zvláštní kapitolou jsou protipožární uzávěry. Uzávěr tvoří komlet dveří a zárubní. Protipožární uzávěry jsou testovány pověřenými certifikačními orgány. V sortimentu jsou jednokřídlé i dvojkřídlé protipožární dveře 30ti minutové, jednokřídlé dveře 45ti a 60ti minutové.

Od roku 2003 se HSE, spol. s r. o. zabývá i výrobou portálů produkovaných z profilů firmy JANSEN.

   


 


    zkušební verze
o firmě produkty služby ceníky kontakty reference